2007 yılında kurulan firmamız, Türkiye genelinde endüstriyel akü pazarında, Traksiyoner ve Stasyoner akülerin satış ve servis hizmeti faaliyetlerini yürütmektedir. 2012 yılında Ankara Etimesgut'daki 4.000 metrekare alana kurulu yeni tesislerinde Traksiyoner Akü üretimi ve Stasyoner Akü satış faaliyetlerini gerçekleştirmektedir. 

  
Firmamız, bütün endüstriyel akü gruplarına bakım, onarım ve bunların dışındaki tüm servis hizmetlerini sunmaktadır.

  

 

 

KALİTE POLİTİKAMIZ

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak, müşterilerle sürekli işbirliği içerisinde olmak ve beklentilerini, ilgili mevzuat şartlarını göz önüne alarak en kısa sürede doğru olarak karşılamak ve talepleri doğrultusunda yeni faaliyetlere açık olmak. 

 

Personelimizin, sağlıklı bir iş ortamında, gelecek kaygıları olmadan çalışmalarını sağlamak ve her çalışanımıza göre eğitim programlarının düzenlenmesi ile kişisel becerilerini artırarak, , tüm çalışanlarımızın gayreti ile Kalite Yönetim Sistemimizin sürekliliğini sağlamak ve etkinliğini sürekli iyileştirmek.

Tedarikçilerimizle olan ilişkilerimizde sürekliliği sağlayıcı çalışmalar yaparak iş hacmimiz birlikte arttırmak. 

 

Topluma ve çevreye duyarlı bir firma olarak kanuni mevzuatlara uyarak, standartların gereklerini yerine getirmektir.

 

Firmamıza yapılmış olan yatırımların kaliteden taviz vermeden en kısa süre içerisinde kazançlı bir şekilde geri dönmesi için gerekli çalışmaları yapmaktır.